Üniversitemizden Duyurular

Öğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret Etti

Ana Sayfa >Öğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret Etti

Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencileri, Ortak Dersler Koordinatörlüğü Kültürel Çalışmalar Dersi Kapsamında, ders sorumlusu Öğr. Gör. Dr. Rabia Aksoy Arıkan rehberliğinde gerçekleştirilen gezi ile Çankırı’nın tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etti. 

Gezide öğrenciler; Tuz Mağarası, Çankırı Müzesi, İl Halk Kütüphanesi, Tarihi Çamaşırhane, Buğdaypazarı Medresesi,  Bakırcılar Çarşısı, Büyük Camii (Sultan Süleyman Camii), Çivitcioğlu Medresesi, Çankırı Askerağa Konağı, Radyo İletişim Müzesi, Taş Mescit ve tarihi Çankırı evlerini yakından göreme fırsatı buldu.  

Öğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret EttiÖğrencilerimiz Çankırı’nın Tarihi ve Turistik Yerlerini Ziyaret Etti