ÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı Yapıldı

Ana Sayfa >Haberler >ÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı Yapıldı
21Oca

Çankırı Karatekin Üniversitesi Genç AFAD Topluluğu tarafından düzenlenen “Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı “ etkinliği 20 Ocak 2022 Perşembe günü Hukuk Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Çankırı İl AFAD Müdürlüğü’nden Eğitim Uzmanı Zekeriya Karaoğlu, “Birey ve Aileler İçin Afet Bilinci Eğitimi”ni sunum aracılığıyla gerçekleştirdi ve AFAD Gönüllülük sistemi hakkında açıklamalarda bulundu.

Eğitim Uzmanı Zekeriya Karaoğlu, meslek hayatında karşılaştığı zorluklardan bahsetti.

“Duygusal olarak çok yorucu bir meslek ama işe duyguyu katmamanız gerekiyor. Tabii ki de çok zorlandığım durumlar oldu. Deprem olan bölgelerde, sel olan bölgelerde çalıştım ama hiçbir zaman iş ile duyguyu birbirine katmadım.” şeklinde konuşan Karaoğlu, Afet ve Acil Durum Çantasının önemine vurgu yaptı ve  “Nereye gidersem gideyim her zaman yanımda Afet ve Acil Durum çantası olur. Hem evimde hem arabamda hiçbir zaman yanımdan ayırmam.” Dedi.

Eğitim Uzmanı Zekeriya Karaoğlu, çekiliş ile 3 kişiye Afet ve Acil Durum Çantası hediye etti.

Çekiliş hediyeleri ÇAKÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kültür Şube Müdürü Şengül Mantar tarafından teslim edildi. 

Katılımcılara katılım sertifikası verilmesinin ardından eğitim toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

ÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı YapıldıÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı YapıldıÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı YapıldıÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı YapıldıÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı YapıldıÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı YapıldıÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı YapıldıÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı YapıldıÇAKÜ’de Afet Farkındalık ve Gönüllülük Sisteminin Tanıtımı Yapıldı
Sonraki Haber

Vali Ayaz Hukuk Fakültesi Kariyer Sohbetlerinin Konuğu Oldu

Önceki Haber

Açık Erişim, Kurumsal Akademik Arşivler ve ÇAKÜ Açık Erişim Sistemi Eğitim Toplantısı Gerçekleştirildi