ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ

Çankırı Karatekin Üniversitesinden 1074 Çankırıspor Takımına Tam Destek

Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon şampiyonluğa ulaşıp bir üst lige yükselme amacı taşıyan ve bu amaçla çalışmalarını sürdüren 1074 Çankırıspor’un SMS kampanyasına Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden destek geldi.

18000 SMS hedefi ile kısa mesaj kampanyası başlatan 1074 Çankırıspor’a geçtiğimiz sene 100 kombine bilet alarak en büyük desteği veren kuruluş olduğu kabul edilen Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, idari ve akademik personelin de SMS kampanyasına katılması için ricada bulundu.  Rektör Ayrancı’nın önce kendisi SMS kampanyasına katılması ve daha sonra destek çağrısı yapmasının ardından akademik ve idari personel kısa mesaj kampanyasına katılım sağlarken 1074 Çankırıspor’a Rektör Ayrancı’dan bir müjde daha geldi. Çankırı Karatekin Üniversitesi Spor Tesislerini 1074 Çankırıspor’un hizmetine sunan Ayrancı tek dileğinin 1074 Çankırıspor’un yeni sezona damga vurması ve şampiyonluğun Çankırı’ya gelmesi olarak nitelendirdi.

Ayrancı, gelişmenin kültür, sanat, bilim ve spor alanlarının tamamında birlikte gerçekleşmesinin mümkün olabileceğini ifade etti. Bu nedenle spor hayatımıza azami ölçüde ve heyecanla güç vermek istediklerini kaydetti.

Ayrancı’nın destek çağrısının ardından 1074 Çankırıspor’un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklama ile Karatekin Üniversitesi Spor Tesislerinin 1074 Çankırıspor`umuz tarafından kullanılmasına ve maddi manevi bütün takeplerimize canı gönülden, istekle cevap veren  Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr Hasan Ayrancı`ya destekleri için teşekkür etti.