ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Rektör Ayrancı’yı Ziyaret Etti

Memur-Sen Konfederasyonu ve Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Çankırı İl Başkanı Ahmet Dönmez ve beraberindeki heyet, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Rektör Ayrancı ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın yürüttükleri faaliyetlere ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Heyete üniversitenin mevcut durumu, akademik programlar, devam eden çalışmalar ve projeler ile ilgili bilgiler veren Rektör Ayrancı, Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin bütün çalışanlarıyla büyük bir aile olduğunu ve Üniversiteye hizmet eden her çalışanın kendileri için değerli olduğunu ifade etti. Görüşmede Ayrancı, Başkan Ali Yalçın’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti sözlerine ekledi.

Misafirperverliğinden dolayı Rektör Ayrancı’ya teşekkür eden Başkan Yalçın, Üniversitede görev yapmakta olan birçok Memur-Sen üyesi olduğuna işaret ederek, çalışan haklarının korunması ve gözetilmesi hususunda Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin örnek teşkil eden bir kurum olduğunu ifade etti.