Akademisyenlerin Katılımı ile TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Ana Sayfa >Haberler >Akademisyenlerin Katılımı ile TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
27Şub

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğü tarafından TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı Rektörümüz Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ’nin katılımıyla Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İbrahim ÇİFTÇİ başkanlığında gerçekleşti.

Proje Destek Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Ülkü Nihan YAZGAN TAVŞANOĞLU tarafından üniversitemizin TÜBİTAK projelerindeki durumu ile ilgili kısa bir sunum yapıldı. Akabinde Rektörümüz Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ tarafından proje desteklerinin ülkemiz ve üniversitemiz için önemi hakkında bir konuşma yapıldı.

Proje desteklerinden daha fazla faydalanabilmek ve üniversitemizin ulusal ve uluslararası saygınlığını daha da artırmak adına katılımcılarla fikir alışverişinde bulunuldu.

Akademisyenlerin Katılımı ile TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı GerçekleştirildiAkademisyenlerin Katılımı ile TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı GerçekleştirildiAkademisyenlerin Katılımı ile TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı GerçekleştirildiAkademisyenlerin Katılımı ile TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı GerçekleştirildiAkademisyenlerin Katılımı ile TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı GerçekleştirildiAkademisyenlerin Katılımı ile TÜBİTAK Projeleri Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
Sonraki Haber

ÇAKÜ İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Açılışı Gerçekleştirildi

Önceki Haber

REKTÖR ÇİFTÇİ BAHAR DÖNEMİNİN İLK GÜNÜNDE HUKUK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU