ÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam Ediyor

Ana Sayfa >Haberler >ÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam Ediyor
14Oca

Erasmus KA107 personel ders verme hareketliliği kapsamında Ürdün ve Filistin’den ÇAKÜ’ye gelen heyet, Rektör Prof. Dr. Harun Çiftçi’yi ziyaret etti.

Görüşmede, üniversiteler arasında bulunan iş birliğinin geliştirilmesi için bilimsel araştırma faaliyetleri gerçekleştirilerek yapılabilecek katkılar ele alındı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, ÇANKAM bünyesinde bulunan laboratuvarda ortak çalışmalar üretilebileceğini ve bu yönde bir iş birliği için Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin olanaklarının hazır olduğunu vurguladı. Üniversiteler arasında geliştirilen işbirliğinden ve oluşan karşılıklı dostluktan duyduğu memnuniyeti de ifade etti.

Çankırı’da ve Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren heyet,  Çankırı Karatekin Üniversitesi ile akademik ve bilimsel anlamda iş birliği yapmaktan son derece memnun olduklarını belirtti.

Modern donanımlara sahip Uluslararası öğrenciler ile öğrenci çeşitliliğini artırmış donanımlı bir üniversiteye geldiklerini belirten heyet, ülkelerinden daha çok öğrenci ve personelin Çankırı’ya gelmesi için girişimde bulunacaklarını ifade ettiler.

Bunun yanında, Çankırı’nın uluslararası öğrenciler için çok uygun bir merkez olduğunu şehrin güvenilebilir ve yaşanabilir bir yer olmasının ötesinde ÇAKÜ’nün genç, dinamik akademik ve idari kadrosuyla bulunmaz bir yer olduğunu söylediler.

Ziyaret, Rektör Çiftçi’nin misafir akademisyenlere hareketliliğe katılım sertifikalarını takdimi ile sona erdi.

ÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam EdiyorÇAKÜ’ye Uluslararası Hareketlilikler Devam Ediyor
Sonraki Haber

Doğada Sanat- Kış Çalıştayı Ilgaz’da Gerçekleştirildi

Önceki Haber

ÇAKÜ Kariyer Sohbetlerinin Konuğu Ünlü Yapımcı/Yönetmen Hasan Yıldız Oldu