ÇANKIRI ÇEVRE VE KÜLTÜR DERNEĞİ ÜYELERİ İLE BULUŞMA

Ana Sayfa >Haberler >ÇANKIRI ÇEVRE VE KÜLTÜR DERNEĞİ ÜYELERİ İLE BULUŞMA
06Haz

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ, Çankırı Çevre ve Kültür Derneği Başkanı Duran KARAKOYUN ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette, çevre, kültür ve medeniyet gibi konularda üniversitemiz ile istişarelerde bulunuldu.

Rektör Çiftçi ‘’Gençlerimizin kentin çevresi, doğası ve tarihiyle etkileşim kurmasının mühim olduğunu ve kent kimliğinin korunmasında aktif rol alan bireyler olmasını da hedeflediklerini ifade etti. Bu bağlamda, bütüncül bir bakış açısıyla doğa, kültür ve insan arasındaki ilişkiyi temel alan bu kuruluş bizler için önemlidir.’’ dedi. ÇEKÜLDER başkanının çalışmalarını da takip ettiklerini belirten Rektör Çiftçi, özellikle ufka yolculuk gibi etkinliklerde çok başarılı işlerin gerçekleştirildiğini ifade ederek bundan dolayı tebriklerini iletti.

Çankırı Çevre ve Kültür Derneği Başkanı Duran KARAKOYUN, “Üniversitemizin yapmış olduğu etkinlikleri büyük bir memnuniyetle takip ediyoruz. Çankırı’ya çok ciddi manada katkılar sağladığından da eminiz. Böyle bir toplantının bizler için önemli olduğunu, böyle toplantılarda çevre, kültür, medeniyet gibi konularda üniversite ile iletişim içinde olmak özlediğimiz bir tablodur, buraya gelen rektör çiftçiye ve kıymetli yönetimine teşekkür ederiz.’’ dedi.

ÇANKIRI ÇEVRE VE KÜLTÜR DERNEĞİ ÜYELERİ İLE BULUŞMA
Sonraki Haber

ÇAKÜ, MoU Kapsamında 6 Ülkeden Partner Üniversitelerin Katılımıyla Gerçekleştirilen Seminerde Ülkemizi Temsil Etti

Önceki Haber

Şapka Defilesi Büyük Beğeni Topladı