Erasmus Öğrenci Hareketlilikleri Bilgilendirmeleri Devam Ediyor

Ana Sayfa >Haberler >Erasmus Öğrenci Hareketlilikleri Bilgilendirmeleri Devam Ediyor
11Oca

Üniversitemiz Erasmus Kurum Koordinatörlüğü tarafından 2021-2022 Akademik Yılı Erasmus Öğrenci Hareketliliği bilgilendirme toplantısı Ilgaz Turizm ve Otelcilik Yüksekokulunda gerçekleştirildi.

 Öğrencilerin yoğun katılım gerçekleştirdiği  toplantıda Uluslararası İlişikler Ofis Başkanı ve Erasmus Kurum Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Şuayip  Turan’ın açılış konuşmasının ardından öğrencielere Erasmus Öğrenim ve Staj hareketliliği ile ilgili detaylı bir bilgilendirme  sunumu yaptı.

Daha sonra Öğr. Görevlisi Abdulakdir Gökmen ve Öğr. Görevlisi Hikmet Uluğ’da  öğrencilere Bulgaristan Turizm Odası ile yapılan protokol kapsamında öğrencilere staj ve mesleki deneyim hakkında geniş bilgi verdiler.

Öğrencilerimiz ERASMUS bahar ve yaz döneminde staj hareketliliğine katılabilmeleri için 02 Şubat 2022 tarihine kadar ÇAKÜ UBİS sistemi üzerinden başvuru yapmaları ve 04 Şubatta yapılacak olan yabancı dil sınavından da başarılı olmaları gerekmekteder.

Öğrecilerin Erasmus staj ve Bulgaristan Turizm sektöründeki kısa dönemli çalışma ile ilgili sorularının cevaplanmasının ardından etkinlik son buldu.

Erasmus Öğrenci Hareketlilikleri  Bilgilendirmeleri Devam Ediyor
Sonraki Haber

Rektör Çiftçi Darülhadiste Gençlerle Buluştu

Önceki Haber

Klasik Türk Şiirinde Değişimler ve Dönüşümler