Çakü’de Erasmus Öğrenci Hareketlilikleri Hızını Artırarak Devem Ediyor

Ana Sayfa >Haberler >Çakü’de Erasmus Öğrenci Hareketlilikleri Hızını Artırarak Devem Ediyor
25Oca

2021-2022 Akademik yılı Bahar Dönemi Erasmus Öğrenim Hareketliliğine katılacak öğrenciler ile Hareketlilik öncesi son toplantı Uluslararası İlişkiler Ofis Başkanı ve Erasmus Kurum Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Şuayip Turan başkanlığında ve Öğr.Gör. Tayfur Uysal koordinasyonunda gerçekleştirildi.

 Almanya,  İtalya,  Portekiz, Macaristan, Polonya, Romanya, Litvanya, Letonya’ya gidecek öğrencilere hareketlilik öncesi son hatırlatmalar ve bilgilendirmeler yapılarak öğrencilere Erasmus hareketliliğini başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmeleri için gidilecek ülke ve üniversiteler hakkında detaylı bilgiler verildi.

 Dr. Şuayip Turan gidilecek kurumlarda öğrencilerin bizzat kendileri dışında üniversitemizi ve ülkemizi temsil edecekleri için öğrencilere oraya vardıklarında bu his ve düşüncelerle hareket etmeleri tavsiyesinde bulundu.

 Öğrencilere Üniversitenin tanıtım kitapçıkları, çantaları ve Eurodesk tanıtım materyalleri hediye edildi. Ayrıca Erasmus Öğrenci Topluluğu başkanı ve yarımcısı da öğrencilerle deneyim paylaşımı ve bilgi paylaşımı yaptı.

Öğrencilere Erasmus Koordinatörlüğünün hazırlattığı hediye takdiminden sonra toplantı son buldu.

Çakü’de Erasmus Öğrenci Hareketlilikleri Hızını Artırarak Devem EdiyorÇakü’de Erasmus Öğrenci Hareketlilikleri Hızını Artırarak Devem Ediyor
Sonraki Haber

Özel Karatekin Hastanesi Yönetiminden ÇAKÜ’ye İşbirliği Çıkartması

Önceki Haber

Vali Ayaz Hukuk Fakültesi Kariyer Sohbetlerinin Konuğu Oldu